Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Biopron Laktobacily baby bifi+ 60 tob.

Doplněk stravy

Informace o produktu

Biopron Laktobacily baby bifi+ je vhodný při trávicích obtížích a na obnovu střevní mikroflóry, pro děti již od 1.měsíce věku.

Biopron Laktobacily Baby bifi+ je vhodný:

  • pro děti od 1.měsíce věku
  • pro zdravý vývoj střevní mikroflóry a imunitního systému
  • při každém výskytu běžných zažívacích potíží, jako jsou průjmy, plynatost, nadýmání
  • k obnově střevní mikroflóry jak v průběhu, tak i po užívání antibiotik
  • k posílení obranyschopnosti organismu

Charakteristika:
Probiotický komplex Biopron Laktobacily Baby bifi+ představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur nezbytných pro správnou činnost trávicího systému kojenců a malých dětí. Obsahuje 3 kmeny bifidobakterií, které jsou pro novorozené děti a kojence životně důležité a zajišťují správný vývoj střevní mikroflóry a imunitního systému.

  • pomáhá při vývoji zdravé střevní mikroflóry
  • přispívá k odstraňování zažívacích potíží (zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, dráždivost): zlepšují stravitelnost potravy a střevní peristaltiku
  • příznivě působí na podporu imunity: zvýšením populace buněk schopných bojovat s patogeny dochází k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu
  • obnova střevní mikroflóry při a po užívání antibiotik: obnovují střevní mikroflóru, jsou nezbytné pro tvorbu vitamínů v těle (B6, B12, kyselina listová) a vstřebávání potřebných živin
  • přirozeným způsobem pomáhají při atopických onemocněních, alergiích a potravinové intoleranci: zvýšený podíl probiotických kultur ve střevě vede ke zmírnění alergických projevů, zvláště potravinové alergie a atopické dermatitidy

Složení:
Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei 1 miliarda CFU v 1 tobolce, fruktooligosacharidy 200 mg.

Dávkování a způsob užití:

Obsah 1 tobolky denně během jídla. Tobolku mírným stiskem a pootočení snadno otevřete a obsah smíchejte s mlékem či jiným jídlem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Probiotické kmeny preparátu Biopron Laktobacily Baby bifi+ jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry, proto je přípravek bezpečný i při dlouhodobém podávání.

Upozornění:

Výrobek neobsahuje lepek.

Je určeno dětem od 1. měsíce věku.

Doplněk stravy Biopron Laktobacily baby bifi+ nenahrazuje běžnou stravu.

Biopron Laktobacily baby bifi+ nepodávejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Výrobek byl posouzen Českou pediatrickou společností.

Skladování:
Skladujte v suchu při teplotách od 5°C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nevystavujte přímému slunci.

Výrobce:

Valosun a.s., Brno, ČR

Balení:

60 tobolek na vysypání

Parametry

Typ produktu: Doplněk stravyUpozornění: Součástí prezentace jsou také léky na předpis a volně prodejné léky k vnitřnímu nebo zevnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci! Použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem. Nenabádáme Vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků, pouze Vám nabízíme příznivější cenu prostřednictvím nákupu v naší internetové lékárně. Přečtěte si prosím celé prohlášení.